Lego – skad wzial sie fenomen

Lego – skad wzial sie fenomen

Wrz 24

Lego - skad wzial sie fenomen

Opracowanie obraz ostry jak brzytwa, gdzie chcesz wylądować na końcu swojego skoku. Sprawdź swój cel szczególny. Należy zwracać szczególną uwagę na szczegóły.

Skoncentruj się na tym celu nieustannie w swoje myśli i wyobraźni. Carry w swoim umyśle obraz ciebie osiągnięcia celu. Dorośli rzadko dokonać kwantowych skoków, ale małe dzieci uczynić je cały czas. Maluchy skupić się na końcach, a nie środków http://projekty-sklepow.pl/projekty/piekarnie-cukiernie/. Dzieci nie mają hang-up o technice. Będąc tak młody i niedoświadczony, często są praktycznie pozbawione „metodologii”. Ale oni są otwarci, celem skoncentrowany, a prawdziwie wierzący w eksperymentach. zamykają się psychicznie na ich cel i wydaje się dość chętnych do niech celem określenia metodologii. W rzeczywistości, należy postępować w taki sposób, celem często tworzy metodologii. Dziecko robi coś po raz pierwszy w historii, to działa, a potencjał zawarty zostaje odkryta. Niezbędna technice „oznacza” tylko rodzaj ewoluuje w procesie.

Lego - skad wzial sie fenomen

Dorośli dostać to wszystko wstecz. Dorośli nie potrafię wybrać cel bez jednoczesnego oceny ich zasobów i prywatnego repertuar umiejętności, aby sprawdzić, czy nie „, co trzeba”, aby dotrzeć do celu. Dorośli dowodzić techniki metodologii lub zasobów staje urządzenie przesiewowe stosowane, aby wybrać „właściwe” cel. Wybór celów (końce) zależy w dużej mierze od tego, co zbyt indywidualny postrzega jako swoich oczywistych, dostępnych metod (środków).

Lego - skad wzial sie fenomen

Zacznij od pracy na definiowaniu swój cel, a nie martwić się o wszystko, że będzie zaangażowany w uzyskanie stąd tam.

Technika, metodyka, proces trzeba iść … to będzie przyjść do Ciebie. Wystarczy upewnić się, że twój cel jest dobry, otwórz się na nieoczekiwane i kontynuować. Nie musisz wiedzieć, jak masz zamiar się tam dostać, ale trzeba wiedzieć, gdzie chcesz iść.

– autor artykułu