Na jakie grupy dzielimy zabawki

Na jakie grupy dzielimy zabawki

Paź 12

Na jakie grupy dzielimy zabawki

Tak często widzimy w rządowych, firm, organizacji non-profit, a nawet wojskowych, że łańcuch dowodzenia tłumi płynność informacji i że jest taka sama jak ograniczanie lub stawiania barier dla płynności ruchu.

Huragan Katrina katastrofy był obwiniany o niezdolności FEMA do pracy w ramach Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i poprawnie komunikować się i Michael Brown nie był w stanie współpracować z władzami lokalnymi, którzy byli w drodze nad głowami jeszcze przed ścianą złamał i niemal zagłuszył Burmistrz sam w Nowym Orleanie.http://kolkidostyropianu.pl/ Co poszło nie tak?

Więc w pewnym momencie burmistrz powinien coś zrobić. Wszystko byłoby lepsze niż nic, jak puścił 1500 puste autobusy pozostać w mieście i zostać zalane, a nie jeden wziął jeden ładunek ludzi z obowiązkowego ewakuowano miasta. Rzeczywiście jakiś punkt gdzieś po drodze łańcuch dowodzenia zepsuł i zamiast działania, burmistrz usiadł na jego ręce nie wykazała przywództwo i miasto zamarło.

Oczywiście w obecnym paradygmacie winę Gra Age, wiemy, że Michael Brown zlikwidowane i odesłany do domu, w wypadku politycznego powodu niesubordynacji burmistrza, który miał się z nim pracować. Jednak w normalnym łańcuchu komend pojawi się wybrać ludzi pod tobą. W tym przypadku nawet nie znamy jeszcze Katrina zmuszony problem.

W pewnym momencie jeden lub drugi należy wziąć ładunek i zajmuje się problemem jednostronnie. Jednak burmistrz powiedział, że ma wszystko pod kontrolą, wszystko jest w porządku, a następnie po fakcie wałów wybuchła, a następnie burmistrz był w telewizji krzyczą jak małe dziecko; „Gdzie jesteś?” Teraz więc czyja to wina, że?

Z perspektywy czasu czasem łańcuch dowodzenia musi być złamany i miejscowy zespół musi dostać się z programem, ale nie, więc wszyscy stracić 200 mld $, ponieważ ranne złamał który nie był przypuszczać, aby? Jednak burmistrz i przeszłych Burmistrzowie miał cały czas www.healthandfitness.pl/dietetyk-gdansk/ na świecie, aby rozwiązać te problemy. Rozważ to w 2006 roku.

„Lance Winslow” – Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

– autor artykułu