Co jesli ulubiona zabawka przepadnie

Co jesli ulubiona zabawka przepadnie

Gru 10

Co jesli ulubiona zabawka przepadnie Dzisiaj, jak nigdy dotąd, jesteśmy wolni od tradycyjnych obligacji pracy, jesteśmy wolni, aby wybrać naszą przyszłość, a także kształtować ich do naszych własnych pragnień i potrzeb.

Ten wiek jest przedłużeniem Gates # 146; społeczeństwo informacyjne. Mamy możliwość wyboru naszą rzeczywistość w sposób, który nigdy wcześniej nie istniał. W przeszłości, piekarz nr 146; s syn stał się piekarz.http://plisy-rolety.pl Jednak wielu przywódców z przeszłości pochodziły z nieoczekiwanych miejscach. Biblijny król Dawid był młody syn tendencję owce (1 Samuela 16:11), a Jezus był tylko cieślą # 146; s syna, którego matka wiemy (Mt 13:55) [3]. Truman miał lidera narzucona niego. Te ludzie widzieli punkt na horyzoncie, ale wydarzeń zmienia swoją wizję. Wiek możliwości pozwala nam przepisać naszą przyszłość jako wydarzenia dyktować.

Co jesli ulubiona zabawka przepadnie

Przyjmując, że możemy zmienić, jak dyktują wydarzenia sugerują, że istnieje mniejsza struktura liniowa w tym obrazie i bardziej chaotyczna struktura nieliniowy. Sanders [4] opisuje strukturę organizacyjną jako znany stan początkowy, lecz pojawi się w przyszłości losowy. Używanie modelu # 147; Atraktor obróbka skrawaniem Lorenza, # 148; ona przedstawia widok współdziałających i wzajemnie powiązanych elementów, które pojawiają nieuporządkowany, dopóki bliżej inspekcja wykaże kolejność spirali ukryty w modelu. Bramy # 146; społeczeństwo informacyjne i wiek Taylor i Wacker możliwości nie zależą od liniowego postępu myśli i działania, a Sanders posiada nieliniowy charakter nowej nauki strategicznego myślenia pozwala nam zrozumieć naturalny porządek na własnych warunkach.

Co jesli ulubiona zabawka przepadnie

Strategia

Czy strategia mieć jakąś własność mitycznego lub mistyczne? Liderzy i przywództwo użyć tego słowa w wielu kontekstach, a może tak naprawdę nie przyznając jaka strategia jest. Dlatego prosta definicja robocza strategii dla tego artykułu jest zamierzonego sposobem osiągnięcia rezultatu, jest wizjonerem.

– autor artykułu