Ulubione zabawki naszego dziecinstwa

Ulubione zabawki naszego dziecinstwa

Lis 09

Ulubione zabawki naszego dziecinstwa

Gramatyka mówi o zdarzeniach występujących w trzech polach. Przeszłość była, przyszłość będzie się działo, a my żyjemy teraz, teraźniejszość. Jednak, działająca w wieku informacji, wiek natychmiastowej globalnej komunikacji sprawia, że ??przyszłość już teraz. Gates [1] napisał jesteśmy obywatelami społeczeństwa informacyjnego. Zauważył, że poprzednie pokolenia, a minione towarzystwa znaleźć sposoby, aby zebrać informacje, więcej pracy, zwiększyć długość życia i poprawy poziomu życia.kasety kominkowe Czas nie był tak krytyczny w tych minionych wieków. Wiadomość od linijki może potrwać miesiące, aby dotrzeć drogą morską kuriera. Pony Express sześć dni. Airmail był biegowego noc. Okres pomiędzy myśli i działania są już praktycznie nie do zidentyfikowania. Chociaż przywódcy polegać na zbiorowej wymiany wiedzy, liderów, którzy angażują się w myśleniu strategicznym, wyobrażając sobie wydarzenia, jak dzieje się zamiast się stanie, pozwala im zobaczyć obecny w ich przyszłości osobistej i organizacyjnej.

Dokument ten uważa, jak ważne jest myślenie strategiczne dla liderów, którzy chcą kształtować swoją przyszłość i aranżacja sklepu spożywczego przyszłość ich otoczeniu. Myślenie strategiczne jest punktem wyjścia do tworzenia wizji. Planowanie Tradycyjny ustępuje elastycznych struktur organizacyjnych, które zmieniają Nr 147; w locie 148.;

Ulubione zabawki naszego dziecinstwa

Strategia w minionych pokoleń dozwolony czas liderów do myślenia, wyczuwając wizję, wyjaśnienia wizji, artykulacji go, aby rozpocząć rozważa plany działania. Przyjmując, że przyszłość nie jest już wydarzeniem wydarzy później, dokument ten bada, jak przywódcy uważają, Envision, elokwentny i planu. W jaki sposób liderzy nadal stosować strategię na ich korzyść w szybko zmieniającym się otoczeniu globalnym? Odpowiedź jest w dobie możliwości [2].

– autor artykułu