Zabawki dla starszych dzieci

Zabawki dla starszych dzieci

Sie 21

Zabawki dla starszych dzieci Jeden posiada wizję tego, co może być dla miasta, podczas gdy inne walki przeciw zmianie użyciu głęboko zakorzenione założenia mocy innych kształtować wydarzenia.

Inna osoba, głowa podział dużego regionu First Data Corporation [11] zaproponował pewien wgląd strategicznego myślenia i bycia wizjonerem. W zaimprowizowanej rozmowie trzymała że o skupienie się na kurs prawa jazdy trójmiasto to, co jest możliwe, pomógł jej wstać wewnątrz spółki w momencie, kiedy została ona ma poważne kłopoty przywódcze.na stronie więcej informacji Gdy wszyscy inni szukają bezpieczeństwa, szukała innowacjom udzielanie wskazówek, kiedy okazało się, nie było żadnego. Jej usług Państwa region zachodniej części Stanów Zjednoczonych, Kanada i Meksyk. Powiedziała, # 147; I żerują na chaos. Kiedy sytuacja wygląda najbardziej zdezorientowani, widzę mój podział zróżnicowany, spłaszczone, z podległych posiadającymi odpowiednie uprawnienia kierowników # 148.;

Nasz dialog kontynuowali chaosu z Kim przyznając udaje chaos w obrębie ustalonych planów i strategii organizacyjnych. Doprowadziło to do jej przyznania, że ??ona jest bardziej uporządkowane w jej oczekiwań i spędza więcej czasu niż myślenie planowanie i tworzenie wizji.

Zabawki dla starszych dzieci

Planowanie strategiczne

Hill i Jones [12] omówienia planowania strategicznego z tymi samymi zasadami ostrożności dla Davisa [13]. Jedna koncepcja planowania robi to pod niepewności. W życiu i działalności, jedyna pewna niepewność. Organizacje nie mogą planować przyszłość, ponieważ jest nieprzewidywalny. Innym zjawiskiem planuje nie może być sama funkcję najwyższego kierownictwa. To # 147; Ivory Tower # 148; Planowanie może skutkować wyższymi liderów myślących w próżni, będąc entuzjastą planu i mających żadnych realiów operacyjnych. Wreszcie, planowanie strategiczne często cierpi z powodu planiści mają widok krótkiego zasięgu obecnego środowiska brakuje dynamiki otoczenia konkurencyjnego.

– autor artykułu