Jak uwazac na podrobione zabawki

Jak uwazac na podrobione zabawki

Lis 30

Odkrywczy przywódcy muszą przełożyć następne marzenie pożądanego stanu przyszłego na wizji mogą dzielić się z organizacją. Dzielenie wizję muszą być aktywne, muszą być jak spektaklu. Mintzberg i wsp odnosi się do funkcjonowania przez lidera jako próbę. Próba jest praktyka wizji, ucząc się wszystkiego, o wizji. Po staje się komfortowo w próbach, lider musi jawnie przeprowadzić wizję.podobnie jak inne szaliki klubowe  Wydajność przynosi sen do życia; Jednak wydajność nie ma wartości bez prowadzącego publiczności. Publiczność organizacyjne postrzega wydajność przy jednoczesnym uczuciem uprawniona do naśladowania wydajność. Organizacyjna naśladowanie spektaklu służy jako punkt wyjścia do transformacji do wyższego stanu świadomości, stając się, jak Senge [8] opisuje, organizacji uczącej się.

Gdynia okna

Bellevue, Nebraska jest trzecim największym miastem w kraju. Osiem lat temu, Jerry Ryan zadebiutował ucieczki Bellevue Burmistrz wygrywając wybory przeciwko popularnej burmistrza. Bellevue 146; s Populacja w 1998 wynosiła około 29.000. Ulepszenia w transporcie, koszty osiedli i mieszkaniowych oraz wzrostu detalicznych i komercyjnych przedsięwzięciach spowodował eksplozję liczby ludności do prawie 50.000 z rozszerzonym zakresie usług w jeszcze załączonych rozwoju dodatkowego ludności około 15.000.

W podstawowej maja 2006, burmistrz Ryan [9] prowadził przeciwko dziedzinie przeciwników. Burmistrz Ryan pobiegł na ideał, który Bellevue osiągnie wielkość, która wymaga pełnej burmistrza czasu poświęconego na miasto. Przeciwnicy, wszystko w swoich siedemdziesiątych, nie podzielają jego pogląd. Burmistrz Ryan zdobył większość głosów pierwotnych mówi miastu swoją wizję. W wywiadzie z burmistrzem Ryan wyraził, jak trudno jest uruchomić miasto 50.000 niepełnym wymiarze godzin. # 147; Obywatele uważają biegnę miasta. Nie zdają sobie sprawy, że jest to, że Rada Miejska zatwierdzi wszystkie działania.

– autor artykułu